Nauka makijażu

szkolenie makijażu Warszawa

Nauka makijażu Warszawa

Indywidualny Kurs Twój makijaż

Lekcja makijażu jest dla Ciebie, jeśli nie wiesz jak się malować, jakich kolorów używać do swojego typu urody, czy jak przedłużyć trwałość makijażu. Podczas 3-godzinnego spotkania omówimy podstawy makijażu, dobierzemy kosmetyki do twojego typu urody oraz typu cery. Pokażę Ci, w jaki sposób się malować, aby wydobyć Twoje atuty.
Czas: 3 h
Cena: 300 zł

makijaż ślubny Warszawa Vila Beauty

Indywidualne podejście

Pokażę Ci jakich kosmetyków używać i jakimi kosmetykami powinnaś się malować, aby były dobrane w sam raz do Ciebie. Możemy wykonać przegląd Twojej kosmetyczki, abym powiedziała Ci w jaki sposób wydobyć z posiadanych już kosmetyków cały ich potencjał.

makijaż dzienny Warszawa Vila Beauty

Pokaz i praktyka

Wykonam Ci makijaż na połowie twarzy, jednocześnie tłumacząc, abyś dokładnie wiedziała w jaki sposób powinien na Tobie wyglądać, i abyś wiedziała jak go później odwzorować. Drugą połową twarzy zajmiesz się Ty, a ja będę się wszystkiemu przyglądać, aby na bieżąco korygować błędy.

lekcja makijażu kurs makeup Warszawa Vila Beauty

Tematyka kursu dobrana do Ciebie

Podczas tych 3 godzin możemy omówić różne zagadnienia i rozwieję Twoje wszelkie wątpliwości. To ty zdecydujesz czy chcesz przećwiczyć makijaż dzienny, wieczorowy, czy chcesz poznać bardzo szczegółowo tajniki konturowania twarzy, nauczyć się robić kreski, jak wyznaczyć kształt brwi czy blendować perfekcyjnie cienie na powiekach.