Nauka makijażu

Nauka makijażu Warszawa

Indywidualny kurs - Twój makijaż

Lekcja makijażu jest dla Ciebie, jeśli nie wiesz jak się malować, jakich kolorów używać do swojego typu urody, czy jak przedłużyć trwałość makijażu. Podczas 3-godzinnego spotkania omówimy podstawy makijażu, dobierzemy kosmetyki do twojego typu urody oraz typu cery. Pokażę Ci, w jaki sposób się malować, aby wydobyć Twoje atuty. 

Kup voucher na kurs makijażu jako prezent!

Czas: 3 h
Cena: x zł

makijaż ślubny Warszawa Vila Beauty

Indywidualne podejście

Pokażę Ci jakich kosmetyków używać i jakimi kosmetykami powinnaś się malować, aby były dobrane w sam raz do Ciebie. Możemy wykonać przegląd Twojej kosmetyczki, abym powiedziała Ci w jaki sposób wydobyć z posiadanych już kosmetyków cały ich potencjał. Ta lekcja makijażu jest idealna dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem, jak i dla tych, które chcą poszerzyć swoje umiejętności i nauczyć się nowych technik.

makijaż dzienny Warszawa Vila Beauty

Pokaz i praktyka

Podczas lekcji wykonam makijaż na połowie Twojej twarzy, jednocześnie tłumacząc, co robię i dlaczego, abyś dokładnie wiedziała, jak powinien wyglądać perfekcyjny makijaż, oraz abyś wiedziała jak go później odwzorować. Drugą połową twarzy zajmiesz się Ty, a ja będę się wszystkiemu przyglądać, aby na bieżąco korygować błędy. Będę pilnować sposobu w jaki pracujesz pędzlem, czy ilości produktu, który nakładasz na twarz.

lekcja makijażu kurs makeup Warszawa Vila Beauty

Tematyka kursu dobrana do Ciebie

Podczas tych 3 godzin możemy omówić różne zagadnienia i rozwieję Twoje wszelkie wątpliwości. To ty zdecydujesz czy chcesz przećwiczyć makijaż dzienny, wieczorowy, czy chcesz poznać bardzo szczegółowo tajniki konturowania twarzy, nauczyć się robić kreski, jak wyznaczyć kształt brwi czy blendować perfekcyjnie cienie na powiekach. Podczas kursu omówimy też podstawy pielęgnacji skóry, dobranej do Twojej cery.

makijaż wieczorowy Warszawa Vila Beauty

Tajniki makijażu

Na moim kursie dowiesz się, jak dobrać odpowiedni podkład, korektor, cienie do powiek czy róż, aby stworzyć perfekcyjny makijaż. Nauczę Cię również, jak poprawnie nakładać kosmetyki, aby osiągnąć zamierzony efekt. Ponadto, doradzę Ci, jak dobrać kosmetyki do rodzaju i koloru Twojej skóry, dzięki czemu będziesz w stanie stworzyć makijaż, który będzie pasował do Ciebie idealnie.

Zapraszam do zapisania się na indywidualną lekcję makijażu. Gwarantuję, że dzięki tej lekcji będziesz w stanie w pełni wykorzystać swój potencjał i stworzyć niesamowite makijaże, które będą zachwycać innych. Nie czekaj i zapisz się na lekcję makijażu już dziś!

STRONA TESTOWA