Usługi wizażu

Usługi wizażu

Poszczególne makijaże wraz z krótkim opisem

makijaż dzienny Warszawa Vila Beauty

makijaż dzienny

Delikatny i podkreślający urodę. Makijaż, który nie zajmuje wiele czasu, a robi różnicę. Rozświetla spojrzenie, koryguje niedoskonałości i niweluje oznaki zmęczenia dodając cerze młodzieńczego blasku i nawilżenia. Odpowiednie techniki i wykorzystane kosmetyki gwarantują piękny wygląd przez cały dzień.
Czas: 30 min
Cena: 150 zł

makijaż biznesowy Warszawa Vila Beauty

makijaż biznesowy

Przede wszystkim cechuje się elegancją i wyważeniem w ilości użytych kosmetyków. Ma za zadanie upiększyć twarz i dodać pewności siebie podczas spotkań czy przemówień. Nada się na rozmowę kwalifikacyjną czy do nowego zdjęcia w CV. Niezbędnik prawdziwej businesswoman.
Czas: 45 min
Cena: 200 zł

makijaż wieczorowy Warszawa Vila Beauty

makijaż wieczorowy

Idealny na wiele okazji. Soczyste usta i przydymione spojrzenie gwarantują oszałamiający efekt. W tym makijażu panuje największa dowolność co do kolorów i elementu, który będzie grał kluczową rolę. Makijaż typu spotlight, kreska eyelinerem, smokey eyes czy foxy eyes to jedne z wielu opcji.
Czas: 1 h 20 min
Cena: 250 zł

makijaż ślubny Warszawa Vila Beauty

Makijaż ślubny

Precyzyjny makijaż oka, który wytrzyma łzy wzruszenia i makijaż twarzy, któremu nie straszne będą pocałunki ukochanego i gości. W makijażu ślubnym liczy się trwałość i wydobycie piękna panny młodej, aby wyglądała tego dnia jak najpiękniej, zarówno na żywo jak i na zdjęciach.
Czas: 2 h
Cena: 300 zł
(próbny 230 zł)

makijaż męski Warszawa Vila Beauty

makijaż męski

Niezauważalny na skórze i wyglądający bardzo naturalnie makijaż jest często wybierany przez panów młodych w dniu ślubu, czy biznesmenów których czeka przemówienie w świetle reflektorów. Makijaż ten, ma za zadanie lekko wyrównać koloryt i powstrzymać świecenie.
Czas: 15 min
Cena: 80 zł

makijaż fotograficzny sesja zdjęciowa Warszawa Vila Beauty

makijaż fotograficzny

Makijaż na sesję zdjęciową musi być widoczny w świetle lamp i perfekcyjnie wykonany. Ma za zadanie podkreślić urodę modelki lub modela i wpasować się w klimat sesji zdjęciowej. Wykonuję makijaże w stylu glamour, jak i te bardziej kreatywne i nietypowe - editorial makeup.
Czas i cena ustalane są indywidualnie.

Czas

Podany powyżej czas wykonywania usługi, może różnić się o +/- 15 min w zależności od stanu cery klientki, oraz wykonywanego makijażu.

Cena

Podane powyżej ceny dotyczą tylko makijażu. Koszt dojazdu wyceniany jest indywidualnie. Na terenie Warszawy wynosi zazwyczaj 50 – 100 zł. Koszt dojazdu poza Warszawę zazwyczaj oscyluje w okolicy 100-200 zł, jednak to również jest zależne od odległości i zlecenia. W kwotę za dojazd wliczony jest koszt dojazdu, oraz poświęcony czas.