Usługi wizażu

Usługi wizażu

Poszczególne makijaże wraz z krótkim opisem

makijaż dzienny Warszawa Vila Beauty

makijaż dzienny

Delikatny i podkreślający urodę. Makijaż, który nie zajmuje wiele czasu, a robi różnicę. Rozświetla spojrzenie, koryguje niedoskonałości i niweluje oznaki zmęczenia dodając cerze młodzieńczego blasku i nawilżenia. Odpowiednie techniki i wykorzystane kosmetyki gwarantują piękny wygląd przez cały dzień.
Czas: 30 min
Cena: zł

makijaż biznesowy Warszawa Vila Beauty

makijaż biznesowy

Przede wszystkim cechuje się elegancją i wyważeniem w ilości użytych kosmetyków. Ma za zadanie upiększyć twarz i dodać pewności siebie podczas spotkań czy przemówień. Nada się na rozmowę kwalifikacyjną czy do nowego zdjęcia w CV. Niezbędnik prawdziwej businesswoman.
Czas: 45 min
Cena: zł

makijaż wieczorowy Warszawa Vila Beauty

makijaż wieczorowy

Idealny na wiele okazji. Soczyste usta i przydymione spojrzenie gwarantują oszałamiający efekt. W tym makijażu panuje największa dowolność co do kolorów i elementu, który będzie grał kluczową rolę. Makijaż typu spotlight, kreska eyelinerem, smokey eyes czy foxy eyes to jedne z wielu opcji.
Czas: 1 h 20 min
Cena: zł

makijaż ślubny Warszawa Vila Beauty

Makijaż ślubny

Precyzyjny makijaż oka, który wytrzyma łzy wzruszenia i makijaż twarzy, któremu nie straszne będą pocałunki ukochanego i gości. W makijażu ślubnym liczy się trwałość i wydobycie piękna panny młodej, aby wyglądała tego dnia jak najpiękniej, zarówno na żywo jak i na zdjęciach.
Czas: 2 h
Cena: zł
(próbny zł)

makijaż męski Warszawa Vila Beauty

makijaż męski

Niezauważalny na skórze i wyglądający bardzo naturalnie makijaż jest często wybierany przez panów młodych w dniu ślubu, czy biznesmenów których czeka przemówienie w świetle reflektorów. Makijaż ten, ma za zadanie lekko wyrównać koloryt i powstrzymać świecenie.
Czas: 15 min
Cena: zł

makijaż fotograficzny sesja zdjęciowa Warszawa Vila Beauty

makijaż fotograficzny

Makijaż na sesję zdjęciową musi być widoczny w świetle lamp i perfekcyjnie wykonany. Ma za zadanie podkreślić urodę modelki lub modela i wpasować się w klimat sesji zdjęciowej. Wykonuję makijaże w stylu glamour, jak i te bardziej kreatywne i nietypowe - editorial makeup.
Czas i cena ustalane są indywidualnie.

Czas

Podany powyżej czas wykonywania usługi, może różnić się o +/- 15 min w zależności od stanu cery klientki, oraz wykonywanego makijażu.

Cena

Podane powyżej ceny dotyczą tylko makijażu. Koszt dojazdu wyceniany jest indywidualnie. Na terenie Warszawy wynosi zazwyczaj  zł. Koszt dojazdu poza Warszawę zazwyczaj oscyluje w okolicy  zł, jednak to również jest zależne od odległości i zlecenia. W kwotę za dojazd wliczony jest koszt dojazdu, oraz poświęcony czas.

STRONA TESTOWA